Minikino Kavárna
09:00 soutěžní pásmo B1 - animované filmy autorů do 16 let
12:00 soutěžní pásmo C1 - animované filmy studentů středních škol
14:00 soutěžní pásmo D1 - animované filmy studentů vysokých škol
City Campus Ostrava
16:00 zahájení festivalu - vernisáž výstavy (Un)heimlich manévr
16:30 vernisáž výstavy Anny Marie Bednářové
City Campus Ostrava - Komorní sál
09:00 soutěžní pásmo B1 - animované filmy autorů do 16 let
11:00 soutěžní pásmo C1 - animované filmy studentů středních škol
13:00 soutěžní pásmo D1 - animované filmy studentů vysokých škol
15:00 soutěžní pásmo D2 - animované filmy studentů vysokých škol
17:00 soutěžní pásmo D3 - animované filmy studentů vysokých škol
19:00 Anifilm uvádí 1
21:00 Annecy uvádí 1
City Campus Ostrava
10.00 - 12.30 workshop stop motion animace pro děti
10.00 - 12.30 workshop pixilace pro děti
10.00 - 12.30 workshop experimentální animace pro děti i dospělé
14.30 - 17.00 workshop stop motion animace pro děti
14.30 - 17.00 workshop pixilace pro děti
14.30 - 17.00 workshop experimentální animace pro děti i dospělé
19:30 Vertikály - hudebně performativní večer Daniela Skály a studentů FU
City Campus Ostrava – Komorní sál
09:00 soutěžní pásmo C2 - animované filmy studentů středních škol
11:00 soutěžní pásmo D4 - animované filmy studentů vysokých škol
13:00 soutěžní pásmo H - projekce videoartu
City Campus Ostrava
09.00 - 16.00 workshop animace pro dospělé (a pedagogy) - 1. část
10.00 - 15.00 otevřené dílny animace pro děti (a rodiče) - není nutná registrace předem
16:00 - 18:00 Petr Váša: Jazyk strojů a emoce - workshop poezie pohybem
18:00 - 18:30 Petr Váša + Jana P Fra + účastníci workshopu: participativní performance Jazyk strojů a emoce
19:00 - 20:00 Ozvěny Scalního videa přednáška Jany Francové
20:00 - 21:00 projekce Ozvěny Scalního videa
21:15 videomapping na fasádě nové budovy Fakulty umění
City Campus Ostrava - Komorní sál
9:00 soutěžní pásmo D2 - animované filmy studentů vysokých škol
11:00 soutěžní pásmo D3 - animované filmy studentů vysokých škol
13:00 soutěžní pásmo D4 - animované filmy studentů vysokých škol
15:00 Anifilm uvádí 2
17:00 Annecy uvádí 2
18:00 NaRandom - studentská animace vzniklá náhodně
Projekce vhodná pro návštěvníky 15+
City Campus Ostrava
09.00 - 18.30 workshop animace pro dospělé (a pedagogy) - 2. část
10:00 PC hry a jejich inspirace pro výuku (Aeroškola)
13:00 - 14:00 "Animovaná hrůza" přednáška Martina Jirouška
14:00 - 17:00 workshop ilustrace Petry Jirouškové
10:00 - 17:00 Art trhy – tržiště s uměním studentů a pedagogů
Provoz u řeky
Provoz after party: začátek 19:30
19:30 - 20:30 Dj Leafur
20:30 - 21:30 Fobia Kid (SK)
21:45 - 22:30 Leafur feat Hardlover (live set)
City Campus Ostrava - Komorní sál
10:00 Soutěžní pásmo B2 - animované filmy autorů do 16 let
12:00 Soutěžní pásmo D1 - animované filmy studentů vysokých škol
City Campus Ostrava
09:30 - 11:00 Dabingová dílna
11:30 - 13:00 Dabingová dílna
09:30 - 11:30 Dílna 360°
14:00 - 15:00 Hudební workshop s Beatou Bocek
17:00 Slavnostní zakončení festivalu
Večerem vás provede těšínská písničkářka Beata Bocek. Těšit se můžete na písničky z poslední desky O Tobje nebo Ja tutaj mieszkam.
Kontakt: trikfilm@osu.cz
©2020 všechna práva vyhrazena